Kaip pirkti?

Pirkdami internetinėje parduotuvėje www.ekrautuve.lt Jūs laikomi susipažinę ir sutinkate su žemiau nurodytomis pirkimo sąlygomis ir garantijomis.

 

1. KAIP PIRKTI?

 

1.1. Kataloge išsirinkite norimą prekę (prekes).

 

1.2. Paspauskite mygtuką “Į krepšelį”. Tai nereiškia, kad įsipareigojate pirkti būtent tas prekes ar pasirinktą jų kiekį. Paspaudę ant "Krepšelio" savo užsakymą visada galėsite koreguoti arba atšaukti, keisti prekes ir jų skaičių.

 

Krepšelyje esančias prekes visada matysite kairės ekrano pusės viršuje.

 

1.3. Pasirinkę visas pageidaujamas prekes paspauskite “Apmokėti užsakymą”. Jeigu mūsų parduotuvėje perkate pirmą kartą ir esate neregistruotas vartotojas, Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis - vardą, pavardę, adresą, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą. Jūsų registracijos duomenys yra išsaugomi, tad perkant kitą kartą pakaks įvesti vartotojo el. pašto adresą ir slaptažodį. Jei mūsų parduotuvėje perkate ne pirmą kartą, paspaudę “Apmokėti užsakymą” įveskite savo el.pašto adresą ir slaptažodžį, kuriuo esate užsiregistravę. Nepaisant anksčiau registruoto siuntimo adreso, kiekvieną kartą pirkdami pristatymo adresą galėsite keisti. Patvirtindami pirkimą visuomet atidžiai patikrinkite įvestus duomenis. Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu dėl neteisingai įvesto pristatymo adreso.

 

Mes užtikriname asmens duomenų konfidencialumą ir įsipareigojame naudoti pateiktus duomenis tik užsakymo vykdymui.

 

2. APMOKĖJIMAS.

 

Patvirtinus pirkimą automatiškai būsite nukreipti į Paypal arba mokejimai.lt sistemą, kurioje galėsite pasirinkti savo banką ir apmokėti prekių sąskaitą bankiniu pavedimu.

 

UŽSAKYMAI PRADEDAMI VYKDYTI TIK GAVUS APMOKĖJIMĄ.

 

 

 

3. INFORMAVIMAS APIE PRIIMTĄ UŽSAKYMĄ.

 

Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiųstą Jūsų užsakymą mes informuosime Jus elektronine žinute Jūsų nurodytu elektronio pašto adresu. Jeigu negaunate pirmojo laiško, patikrinkite ar blokuotas pašto serverių “šiukšlių” filtrų laiškas nepateko į „šiukšlyną“. Jeigu mūsų laiško nebus ir „šiukšlyne“, susisiekite su mumis skiltyje “Kontaktai” nurodytais kontaktais.

 
Varikliukas OpenCart
eKrautuvė © 2020