Sąlygos

 PRISTATYMAS.

 

Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis. Pristatymo kaina priklauso nuo siuntinio vertės (užsisakius prekių už 30  ir daugiau siuntimas Lietuvoje Jums nieko nekainuos).

 

Užsakymų iki 30 eurų pristatymo kainos:

 1. Lietuvos paštas (pirmenybinė registruota siunta), pristatymo terminas 4-6 darbo dienos, kaina - 1.50 .

Užsakymų virš 30 eurų pristatymo kainos:

 1. 2. Lietuvos paštas (pirmenybinė registruota siunta), pristatymo terminas 4-6 darbo dienos, pristatymas nemokamas.

   

Užsakymų iki 90 eurų pristatymas į ES:

 1. 3. Lietuvos paštas (tarptautinė pirmenybinė registruota siunta), pristatymo terminas 2-3 savaitės, kaina 3.80 €.


 

 1. Užsakymų virš 90 eurų pristatymas į ES:

  4. Lietuvos paštas (tarptautinė pirmenybinė registruota siunta), pristatymo terminas 2-3 savaitės, pristatymas nemokamas.

   

  Apie Jūsų siuntinuko išsiuntimą pranešime Jums el.paštu ir suteiksime Jūsų pašto siuntos numerį. Turėdami šį numerį Lietuvos pašto tinklalapyje adresu http://www.post.lt/lt/?id=553 galėsite pasitikrinti kur yra Jūsų siuntinukas. Mes neatsakome už Lietuvos pašto tarnybų vėlavimą pristatyti Jums skirtus siuntinius.

 

Dėl pristatymo ne į ES šalis arba kitų ypatingų pristatymo sąlygų susisiekite su mumis individualiai. 

 

 

 

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS

 

Pirkimui mūsų e-parduovėje taikomos tokios pat garantijos, teisiniai reikalavimai ir vartotojų teisių apsaugos punktai, kaip ir perkant įprastoje parduotuvėje.

 

Jei Jums nepatiko įsigytos kokybiškos prekės – jas galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo prekės pristatymo dienos pranešę mums apie tai el. paštu ekrautuve@gmail.com 

Grąžinti turite nepažeistą, nesugadintą ir nenaudotą prekę, jei pirkote prekes pakuotėmis- grąžinti pilnas pakuotes, jei prekė buvo sveriama- visą prekės kiekį. Nurodytais terminais grąžinus kokybišką prekę, per 5 darbo dienas į Jūsų banko sąskaitą grąžinsime šios prekės kainą. Kokybiškų prekių siuntimo išlaidos negrąžinamos. Pirkėjui nesilaikant nurodytų grąžinimo sąlygų mes neįsipareigojame grąžinti sumokėtos sumos.

 

Jeigu prekės grąžinamos dėl jų defektų, pirkėjo pasirinkimu prekė gali būti pakeičiama kita, arba grąžinama sumokėta suma. Grąžinant nekokybiškas prekes privalote pranešti mums apie jų grąžinimą. Gavę nekokybiškas prekes kompensuosime siuntimo išlaidas.

Atsižvelgiant į tai, jog mūsų parduodamos prekės yra natūralių medžiagų ir rankų darbo, atkreipiame dėmesį, kad tos pačios rūšies rankų darbo gaminių defektais nelaikomi nežymūs atspalvių, raštų, dydžių, puošybinių elementų skirtumai.

 

Varikliukas OpenCart
eKrautuvė © 2020